BYST, Buddha, bronserad metall, 1900-talets andra hälft.

403530. BYST, Buddha, bronserad metall, 1900-talets andra hälft.

Bredd 32 cm. Höjd 43 cm. Djup 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 971