NIKKI DE SAINT-PHALLE. EFTER. Kvinna, skulptur i målad pappmache, (1980-tal), osignerad.

403519. NIKKI DE SAINT-PHALLE. EFTER. Kvinna, skulptur i målad pappmache, (1980-tal), osignerad.

Höjd 96 cm inklusive träfot.

Skador i huvudet efter stång.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 96 cm inklusive träfot.

Skador i huvudet efter stång.

Antal besök: 1 704