SÄNGÖVERKAST MED KUDDAR, 2 st samt 2 + 1 KUDDAR, 2000-tal.

403472. SÄNGÖVERKAST MED KUDDAR, 2 st samt 2 + 1 KUDDAR, 2000-tal.

Överkast med orientaliskt motiv.
Överkast 260 x 270 cm.

Bruksslitage, slitage på kanter. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Överkast 260 x 270 cm.

Antal besök: 827