RINGAR, 2 st, silver och bergkristall, Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping, 1900-talets mitt. Total vikt 8 gram.

403459. RINGAR, 2 st, silver och bergkristall, Bengt Hallberg Guldsmeds AB, Köping, 1900-talets mitt. Total vikt 8 gram.

Stämplade. Strl. 15 - 16 mm. Bergkristaller, diameter ca 10 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 360