RÖKBORD, 1900-talets första hälft.

403447. RÖKBORD, 1900-talets första hälft.

Lös bricka, dekor av mynt.
Diameter 61 cm. Höjd 56,5 cm.

Slitage, fläckar, smärre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös bricka, dekor av mynt.
Diameter 61 cm. Höjd 56,5 cm.

Antal besök: 1 003