EDVIN SÖDERSTRÖM. Hare i vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad -71.

403301. EDVIN SÖDERSTRÖM. Hare i vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad -71.

ca 33 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 33 x 55 cm.

Antal besök: 1 019