DIVERSE, bland annat silver, 18/1900-tal.

403300. DIVERSE, bland annat silver, 18/1900-tal.

Urnaorientalisk, skål WMF, broscher, sigill m.m.

Skador. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador. Slitage.

Antal besök: 673