FIGURIN, häst, handsnidad, 1900-talets mitt.

403281. FIGURIN, häst, handsnidad, 1900-talets mitt.

Etikettmärkt Oberammergau,
Höjd med sockel 21 cm, längd 22 cm.

Lagat ben.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt Oberammergau,

Lagat ben.
Bruksslitage.

Antal besök: 929