VAS, stengods, Lisa Larsson, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

40327. VAS, stengods, Lisa Larsson, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

Oglaserad underdel med svart dekor, Överdel med blå glasyr. Höjd 37 cm. Signerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 067