VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

403254. VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Med mässingsbeslag.
Längd 65 cm
Bredd 32 cm
Höjd 146 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med mässingsbeslag.
Längd 65 cm
Bredd 32 cm
Höjd 146 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 520