SKÅP/BOKHYLLA, "Billy", IKEA, samtida.

4032223. SKÅP/BOKHYLLA, "Billy", IKEA, samtida.

Fanerad. Ett dörrpar med bakomvarande ställbara hyllplan.
Bredd ca 80 cm. Djup ca 30 cm. Höjd ca 106 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar och slag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 407