SOFFA MED PALL, 3-sitsig, "Kivik", skinn, IKEA.

4032103. SOFFA MED PALL, 3-sitsig, "Kivik", skinn, IKEA.

Soffans längd 225 cm
Pall längd 90 cm.

Ytslitage, mindre repor, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd 225 cm
Pall längd 90 cm.

Antal besök: 436