BLÅSHORN, 2 st, för jakt, mässing/metall, 1900-tal.

403202. BLÅSHORN, 2 st, för jakt, mässing/metall, 1900-tal.

Den mindre märkt B&S.
Längd 21,5 - 32 cm.

Bruksslitage, fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Den mindre märkt B&S.
Längd 21,5 - 32 cm.

Bruksslitage, fungerar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 163