STENMORTEL med STÖT, troligen tidigt 1900-tal.

403199. STENMORTEL med STÖT, troligen tidigt 1900-tal.

Mortel, höjd 15, ytterdiameter 19,5 cm.
Stöt, längd 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stöt, längd 19 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 076