GÖSTA ADRIAN NILSSON (GAN). "De tre små sjömännens äventyr i Paris", 4 st, Vita mappen, tryckmetod Glicée, stämpelsignerad, 86/475.

403198. GÖSTA ADRIAN NILSSON (GAN). "De tre små sjömännens äventyr i Paris", 4 st, Vita mappen, tryckmetod Glicée, stämpelsignerad, 86/475.

Storlek 50 x 70 cm.
Tryckmetod Glicée.
Papper Hannemuhl, German etching, 310 gram.
Misc: stämpelsignerad.
Edition: 475.
Förläggare: Agio art i samarbete med rättighetsinnehavaren.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 50 x 70 cm.
Tryckmetod Glicée.
Misc: stämpelsignerad.
Edition: 475.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 736