MJÖLKSTOL, blåmålad, 1900-tal.

4031790. MJÖLKSTOL, blåmålad, 1900-tal.

Sitthöjd 40 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 40 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 195