LAMPBORD, stringmodell, 1950/60-tal.

403128. LAMPBORD, stringmodell, 1950/60-tal.

Längd 62 cm. Bredd 32 cm. Höjd 49 cm.

Bruksslitage. Fuktfläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fuktfläck.

Antal besök: 845