PAUL BIESEMANN. 'Windmill', etsning, signerad.

4031176. PAUL BIESEMANN. 'Windmill', etsning, signerad.

Paul Biesemann (1896-1943), ”Windmühle”, etsning, flerfaldigt tryck, signerad, oramad,
Bladstorlek: 54 x 37 cm.

Åldersanpassat tillstånd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek: 54 x 37 cm.

Åldersanpassat tillstånd.

Antal besök: 126