PELLE ÅBERG. Dam vid Cafébord, olja på pannå, signerad.

403112. PELLE ÅBERG. Dam vid Cafébord, olja på pannå, signerad.

Dagmått 59 x 48 cm.
Falsmått 61 x50 cm.
Ramen tillverkad i Paris, Frankrike.

Smärre rispa i höjd med kvinnans armbåge, ca 2 cm, bruksslitage.

Pelle Åberg (1909–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 59 x 48 cm.
Falsmått 61 x50 cm.

Pelle Åberg (1909–1964)

Antal besök: 1 545