PARTI AFRIKANA, 5 delar, 1900-talets första hälft.

403010. PARTI AFRIKANA, 5 delar, 1900-talets första hälft.

Dolk, längd 25,5 cm
Kam, längd 13,5 cm
Mugg, höjd 14 cm
Skulpterad stöt, längd 26 cm
Dosa med snören, höjd 6,5 cm.

Slitage, sprickor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dolk, längd 25,5 cm
Kam, längd 13,5 cm
Mugg, höjd 14 cm
Skulpterad stöt, längd 26 cm
Dosa med snören, höjd 6,5 cm.

Slitage, sprickor, skador.

Antal besök: 925