HÖRNSKÅP, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

40298. HÖRNSKÅP, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

Vitlack, räfflade dörrar, skåpen inredda med hyllor. Längd 86, bredd 52, höjd 176 cm.

Lätt bruksslitage, två smärre lackskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 772