VAS, flintgods. Uranglasyr, Sannolikt Alf Wallander, 1920-tal.

402804. VAS, flintgods. Uranglasyr, Sannolikt Alf Wallander, 1920-tal.

Orange.
Höjd ca. 23.5 cm.

Nagg. Krackelyr. Hårspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Orange.
Höjd ca. 23.5 cm.

Nagg. Krackelyr. Hårspricka.

Antal besök: 2 540