SERVERINGSVAGN, trä/gulmetall samt plast, sent 1900-tal/samtida.

402803. SERVERINGSVAGN, trä/gulmetall samt plast, sent 1900-tal/samtida.

Skivor med intarsiaarbete i form av blomster. Övre skiva med två uppfällbara klaffar.
Längd 77 cm.
Bredd 42 cm, med klaffar uppfällda 76 cm.
Höjd till handtag 72,5 cm.

Bruksslitage, repor, något rank.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 77 cm.
Höjd till handtag 72,5 cm.

Antal besök: 629