SOFFBORD, SLETTVOLL, NORGE.

SOFFBORD, SLETTVOLL, NORGE.
4027856. SOFFBORD, SLETTVOLL, NORGE.

Glasskiva samt underrede av trä, cement och plast.
Höjd 37cm.
Bredd 150x150cm.

Bruks- och ytslitage, glas med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37cm.
Bredd 150x150cm.

Antal besök: 518