Teak sängram/säng.

Teak sängram/säng.
4027482. Teak sängram/säng.

teakfaner. Rundade hörn
Totala mått ca. Höjd 41 cm x B 107 cm x L 210 cm
Invändiga mått ca. 95x185cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4027482. Teak sängram/säng.

teakfaner. Rundade hörn
Invändiga mått ca. 95x185cm.

tecken på slitage.

Antal besök: 579