BERTIL LINDECRANTZ. Olja på duk. Landskap, Signerad B Lindecrantz.
402692. BERTIL LINDECRANTZ. Olja på duk. Landskap, Signerad B Lindecrantz.
32 x 41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 41 cm.
Herrljunga Auktionsverk
1 569