VÄXELTELEFON, LM Ericsson, 1800-talets slut.

402691. VÄXELTELEFON, LM Ericsson, 1800-talets slut.

Höjd 22 cm, längd 20 cm och bredd 16 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 1 917