BERTIL LINDECRANTZ. olja på duk. " strandljus Galtabäck " Signerad B Lindecrantz.

402683. BERTIL LINDECRANTZ. olja på duk. " strandljus Galtabäck " Signerad B Lindecrantz.

29 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 44 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 854