MINIATYRVÄSKA,guldpatinerad brons, Louis Vuitton Kepull bag.

4026798. MINIATYRVÄSKA,guldpatinerad brons, Louis Vuitton Kepull bag.

Höjd 5 cm, längd 6 cm Handsignerad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 271