402665. MÖBELGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-talets första del.
Stolar
rygghöjd mellan 88-91 cm
Bord
Längd 95 cm
Bredd 52 cm
Höjd 68 cm
Soffa
Längd 190 cm
Bredd 75 cm
Rygghöjd 83 cm.
Ålders samt bruksslitage.
Fläckar, färgbortfall finnes.
Textilskada.