YATAGAN, osmansk, 1800-tal.

YATAGAN, osmansk, 1800-tal.
4026558. YATAGAN, osmansk, 1800-tal.

Kavelplattor i valrossben. Längd ca 76,5 cm

Kräver exporttillstånd utanför EU.

Slitage och lagningar.

Tema

Vårens vapenauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och lagningar.

Tema

Vårens vapenauktion

Antal besök: 784