ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Vas, handmålad,signerad, numrerad.

40265. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Vas, handmålad,signerad, numrerad.

Höjd 27,5, diameter 17 cm.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27,5, diameter 17 cm.

Antal besök: 1 288