BARDISK OCH BARSTOLAR, Bambu, 50-tal.

4026313. BARDISK OCH BARSTOLAR, Bambu, 50-tal.

Bardisk bredd 140 cm, höjd 110 cm, djup ca 70 cm

Tre barstolar klädda i röd galon, sitthöjd ca 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 666