BORDSUR Universal precision electric 1960-tal.

4026163. BORDSUR Universal precision electric 1960-tal.

Diameter 90 mm.

Bruksslitage, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 90 mm.

Antal besök: 496