KARMSTOL, ROTTING OCH STÅL.

KARMSTOL, ROTTING OCH STÅL.
4025693. KARMSTOL, ROTTING OCH STÅL.

Rotting och svartlackerat stål.
Tillsynes omärkt, möjligen Sören Lund.
Höjd 91cm, sitthöjd 45cm.

Bruks- och ytslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 91cm, sitthöjd 45cm.

Antal besök: 268