LJUSSTAKAR, ett par, tenn, troligen England, 1800-tal.

40255. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, troligen England, 1800-tal.

Balusterformade, pärldekor på foten. Höjd 20 cm.

Bruksslitage, en ljusstake något sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 007