BORDSUR, mahogny och mässing, rokokostil, Lenzkirch, Tyskland, 1800-tal.

402509. BORDSUR, mahogny och mässing, rokokostil, Lenzkirch, Tyskland, 1800-tal.

Krön i form av putti. Emaljerad urtavla. Urverk märkt "Lenzkirch, 1 million, 437775". Höjd 35,3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 147