BØRGE MOGENSEN. Slädstol i ek 2254, mitten av 1900-talet.

402482. BØRGE MOGENSEN. Slädstol i ek 2254, mitten av 1900-talet.

Klassisk slädstol av Børge Mogensen i ek.

Använd, kuddar med visst slitage.

Børge Mogensen (1914–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Børge Mogensen (1914–1972)

Haluta
Antal besök: 8 990