KARMSTOLAR, senbarockstil, 1900-tal.

402480. KARMSTOLAR, senbarockstil, 1900-tal.

Betsat trä. Brickmärkt Gust. Bielsteen, Malmö.

Bruksslitage. En stol med löst armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 899