SERVERINGSVAGN/ BARVAGN, glas, trä samt mässing, 1900-talets mitt.

402479. SERVERINGSVAGN/ BARVAGN, glas, trä samt mässing, 1900-talets mitt.

Med flaskställ. Med hjul. Längd 52 cm Bredd 38 cm Höjd (inkl. handtag) 74 cm.

Bruksslitage. Ett hjul skevt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Ett hjul skevt.

Antal besök: 5 315