THURE BOSIN. Olja på pannå, "Bron vid Reymersholme", signerad.

402448. THURE BOSIN. Olja på pannå, "Bron vid Reymersholme", signerad.

Bildyta 32 x 40 cm.

Smärre slitage, pannån sitter ej så bra i ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 32 x 40 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 626