PALL, Studio, Bra Bohag, 1900-talets mitt.

402428. PALL, Studio, Bra Bohag, 1900-talets mitt.

Svartlackad metall. Sits av galon. Höjd 42 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 563