STOLAR, 5 st, Edsbyns möbelfabrik, 1950-tal.

402424. STOLAR, 5 st, Edsbyns möbelfabrik, 1950-tal.

2 st grönlackerade, 3 st lackerade. Höjd 80 cm. Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 500