SKÅL, brons, Kina, 1900-tal.

SKÅL, brons, Kina, 1900-tal.
402408. SKÅL, brons, Kina, 1900-tal.

Dekor av drakar, diameter ca 24 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 675