GARDEROBSVÄGG, troligen Italien 1960/70-tal.

402407. GARDEROBSVÄGG, troligen Italien 1960/70-tal.

Väggparti med fyra knoppar och hängen av bronserad metall med kvinnomaskaroner i profil, helklädd i röd sammet. Profilerade ben i gulmetall.
Bredd 111, höjd 178 cm.
Tre sammetsklädda galgar medföljer.

Bruksskick.
Smärre slitage.
Ett väggfäste löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 111, höjd 178 cm.

Bruksskick.
Smärre slitage.
Ett väggfäste löst.

Antal besök: 1 471