SEKRETÄR. Valnöt. Rokoko, 1700-tal.

4023914. SEKRETÄR. Valnöt. Rokoko, 1700-tal.

Höjd 120, bredd 120, djup 60 cm.

Slitage, skador, dekorbortfall, torrsprickor. Repor, märken, åldersrelaterat slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 577