ESP, LTD F-50, N427, elgitarr.

4023635. ESP, LTD F-50, N427, elgitarr.

Modell N427. Serienr L10010234. Mjukt fodral. Foralets längd ca 100 cm.

Bruksskick med märken och ytliga repor. Stämskruv saknas. Enligt uppgift i behov av service. Ej funktionstestad, ej fullt genomgången. Fodral med hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 470