FRITZ SMEDBERG. "Från Juvet i Dyrlandsdal", olja på pannå, signerad samt daterad -53.

402321. FRITZ SMEDBERG. "Från Juvet i Dyrlandsdal", olja på pannå, signerad samt daterad -53.

Dagmått 52 x 63 cm.
Falsmått 54 x 65 cm.
Från Juvet i Dyrlandsdal, Telemark Norge, Friz Smedberg 1953.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 52 x 63 cm.
Falsmått 54 x 65 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 414