ETAGEBORD, omkring 1900. Intarsia, med mässinglsiter.

4023140. ETAGEBORD, omkring 1900. Intarsia, med mässinglsiter.

höjd ca 79, 45x34 cm.

Slitage, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 79, 45x34 cm.

Slitage, fanerskador.

Antal besök: 331