SMINKBORD samt SPEGEL med slipat glas, 1900-talets mitt.

402305. SMINKBORD samt SPEGEL med slipat glas, 1900-talets mitt.

Sminkbord höjd 70 cm, bredd 93 cm.
Spegel 63 x 47 cm.

Sminkbord med smårepor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel 63 x 47 cm.

Antal besök: 1 123